Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Technologia

separator-hr

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom odnośnie minimalizacji energochłonności budynków proponujemy wykonanie ociepleń przy pomocy systemowych izolacji natryskowych. Jest to metoda bardzo popularna w Ameryce Północnej a w Europie zdobywa coraz to większą rzeszę zwolenników gdyż nie ma szczelniejszego sposobu wykonania izolacji. Piana PUR posiada najlepsze parametry izolacyjności cieplnej ze wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie.

Dobre ocieplenie jest tak samo ważne jak dobry fundament – ciesz się spokojem na lata, nie tylko na chwilę.

Zalety izolacji pianą PUR:
✅ szczelna i jednolita izolacja, brak mostków termicznych
✅dokładna izolacja trudno dostępnych miejsc
✅ optymalizuje i oszczędza przestrzeń
✅idealnie nadaje się do izolacji wewnątrz i na zewnątrz
✅bardzo dobra izolacja akustyczna
✅doskonale przylega do podłoża
✅zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni
✅NIE jest przyjazna dla gryzoni

Ocieplenie pianą PUR to inwestycja na długie lata, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej która jest najlepszym i najtrwalszym materiałem do ocieplania na rynku, możemy zaoszczędzisz na ogrzewaniu i klimatyzacji naprawdę spore sumy. Pianka idealnie dopasowuje się do podłoża i dostaje się w każdą nawet najmniejszą szczelinę dzięki czemu unikamy jakichkolwiek nieszczelności, a co za tym idzie uzyskujemy szczelną izolacje, dzięki czemu nasze rachunki za ogrzewanie czy klimatyzacje znacznie zmaleją.

Piana PUR jest trwała i nie zmienia swoich właściwości. Ochroni nasz budynek przed pojawianiem się grzybów i pleśni. Stosując pianę PUR pozbywamy się problemu z gryzoniami. Nasze realizacje wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Główne zalety ocieplenia pianą PUR:

CIEPŁY DOM ZIMĄ
Ocieplenie pianą jest do 30% bardziej efektywne, niż ocieplenie wykonane innymi metodami, mi. dlatego, że nie występują mostki termiczne. Z kolei latem jest chłodny, bo izolacja nie przepuszcza ciepłą do wewnątrz budynku.
SZYBKA APLIKACJA
Nakładanie piany PUR jest o wiele szybsze, niż docinanie wełny lub styropianu. Ocieplenie często wykonujemy w ciągu jednego dnia.
EKOLOGIA
Brak strat materiału oraz dużo większy współczynnik termoizolacji przekładają się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, a tym samym mniejsze emisje spalin.

Zalety wykorzystania pianki

  • Redukcja wydatków – może sięgnąć nawet aż do 50%,
  • Zmniejszenie hałasu – pianka znacznie redukuje hałas z zewnątrz pomimo iż nie została zaprojektowana jak izolacja akustyczna,
  • Zabezpiecza przed wilgocią, grzybami oraz bakteriami – pozwala uniknąć narażenia użytkowników,
  • Bezpieczna dla alergików – nie uczula oraz nie powoduje podrażnień,
  • Izolacje na długi lata – bezobsługowa izolacja na długie lata.
  • Łatwa w aplikacji – tworzy jednolitą powłokę, przylegającą do wszystkich wgłębień i nierówności.
o nas - izolacje