Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Kim jesteśmy?

Firma I-CIEPLO.PL  realizuje kompleksowe usługi z zastosowaniem pianki poliuretanowej PUR. Izolacje natryskowe i ocieplenia pianką to najszybciej rozwijająca się technika ociepleniowa budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych zarówno tych starych jak i nowych. W dzisiejszych czasach klienci cenią sobie skuteczność, szczelność izolacji oraz jakość wykonania.Z roku na rok powiększa się liczba klientów zadowolonych z naszych usług. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby efekty naszej pracy gwarantowały pełną satysfakcję wszystkim klientom, którzy nam zaufali.

Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem nam wykonania izolacji, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

Koszt wykonania kompleksowej usługi ocieplenia pianką jest elastyczny i dobierany indywidualnie pod kątem danej inwestycji. Nie zwlekaj i umów się na darmowy pomiar oraz wycenę 🏘

o nas - izolacje

Główne zalety ocieplenia pianą PUR:

CIEPŁY DOM ZIMĄ
Ocieplenie pianą jest do 30% bardziej efektywne, niż ocieplenie wykonane innymi metodami, mi. dlatego, że nie występują mostki termiczne. Z kolei latem jest chłodny, bo izolacja nie przepuszcza ciepłą do wewnątrz budynku.
SZYBKA APLIKACJA
Nakładanie piany PUR jest o wiele szybsze, niż docinanie wełny lub styropianu. Ocieplenie często wykonujemy w ciągu jednego dnia.
EKOLOGIA
Brak strat materiału oraz dużo większy współczynnik termoizolacji przekładają się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, a tym samym mniejsze emisje spalin.

Dlaczego my?

nowoczesne metody dociepleń
 • Zaawansowany technologicznie sprzęt
  Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt do natrysku dzięki, któremu niezależnie od warunków natrysku zapewnimy Państwu jakość na lata
 • Dokładność
  Solidnie wykonana jest inwestycją na lata.
 • Bezpieczeństwo
  Używamy wyłącznie produktów z badaniami, atestami oraz certyfikatami CE.
 • Dostosujemy się do Twoich potrzeb
  Zawsze elastycznie podchodzimy do oczekiwań naszych klientów oraz szybko reagujemy na potrzeby.
 • Pracujemy w całej Polsce
  Mamy duży zasięg działania, przez co możemy realizować zlecenia w praktycznie całej Polsce.