Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

zalety-piany-pur-lezajsk

Oto kilka głównych zalet izolacji pianą PUR

Oto kilka głównych zalet izolacji pianą PUR:

  1. Doskonała izolacja termiczna: Piana PUR ma bardzo wysoką wartość izolacyjną, co oznacza, że skutecznie chroni przed stratami ciepła. Dzięki temu można znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem i chłodzeniem budynku.
  2. Wodoszczelność: Piana PUR tworzy jednolitą i nieprzepuszczalną powłokę, która skutecznie chroni przed wilgocią i wodą deszczową. Zapobiega to powstawaniu wilgoci, pleśni i grzybów, co może być szkodliwe dla zdrowia i struktury budynku.
  3. Doskonałe właściwości wypełniające: Piana PUR jest aplikowana na powierzchnię w postaci piany, która rozprzestrzenia się, wypełniając wszelkie szczeliny, nierówności i puste przestrzenie. Dzięki temu tworzy jednolitą izolacyjną warstwę bez mostków termicznych.
  4. Elastyczność: Piana PUR jest elastyczna, co oznacza, że może wytrzymać ruchy i skurcze struktury budynku bez pękania czy pękania izolacji. Zapewnia to długotrwałą ochronę i trwałość izolacji.
  5. Redukcja hałasu: Piana PUR ma również właściwości akustyczne, które pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz i wewnątrz budynku. Może to stworzyć bardziej komfortowe środowisko życia.
  6. Szybka i łatwa aplikacja: Piana PUR jest stosunkowo łatwa do aplikacji za pomocą specjalistycznych urządzeń. Może być szybko i precyzyjnie nanoszona na różne powierzchnie, co przyspiesza proces izolacji.
  7. Trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne: Piana PUR jest odporna na starzenie, rozpuszczalniki i większość czynników atmosferycznych. Dzięki temu utrzymuje swoje właściwości izolacyjne przez długi okres czasu.

Warto jednak pamiętać, że izolacja pianą PUR powinna być wykonana przez doświadczonych fachowców, aby zapewnić prawidłowe przygotowanie powierzchni i odpowiednią aplikację.

Wycena ocieplenia pianą PUR

    Przeczytałem/am i akceptuję Politykę Prywatności